Salezjańska Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Salezjańskie im. św. Dominika Savio w Rumi

Osiągnięcia w roku szkolnym 2018/2019

Osiągnięcia w roku szkolnym 2018/2019

W szkolnym etapie konkursu kuratoryjnego z matematyki wzięło udział: 12 uczniów z trzecich klas  gimnazjum i  25 ze szkoły podstawowej- byli to 5,7 i 8- klasiści. 
 
Do  II etapu - rejonowego zakwalifikowało się  4 gimnazjalistów:
Julia Konarzewska 3D
Stanisław Czech 3A
Marcin Pucułek 3D

 

Tomasz Krępa  3B    oraz 1 uczeń klasy 8 A- Jakub Westa.

Do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Gdańsku zakwalifikowali się: Marcin Dampc, Michał Klein, Oskar Chodorowski, Marcel Jarkiewicz, Małgorzata Gierczak, Maksymilian Kac

Do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Gdańsku zakwalifikowali się: Marcin Pucułek, Julia Konarzewska, Tomasz Krępa, Oskar Bielski

Konkursy wojewódzkie i ogólnopolskie

Geografia

Michał Gehrke, Julia Konarzewska, Michał Grabowski, Zuzanna Klasa, Karol Kuter, Marta Kandzora, Jan Szulc zakwalifikowali się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Geografii

Karol Kuter, Michał Gehrke, Janek Szulc zostali laureatami Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Geografii.


Chemia

Zuzanna Klasa, Julia Konarzewska, Marcin Pucułek i Krzysztof Konarzewski zakwalifikowali się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Chemii


Marcin Pucułek został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Chemii

Julia Konarzewska została finalistką Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Chemii

Matematyka

Stanisław Czech zakwalifikował się do zawodów II stopnia Olimpiady Matematycznej Juniorów

Stanisław Czech został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Matematyki

Stanisław Czech został laureatem konkursu matematycznego Kangur

wyróżnienia w konkursie matematycznym Kangur uzyskali: Amelia Wojtanowicz, Olga RobaszkiewiczJakub Westa, Emilia Hładuniuk, Julia Konarzewska i Idzi Łopatniuk.


Język angielski

Marek Muchewicz został finalistą Kuratoryjnego Konkursu Języka Angielskiego

Język niemiecki

Vivien Lidzbarska została finalistką Kuratoryjnego Konkursu Języka Niemieckiego
 

Muzyka, plastyka, teatr

I miejsce – zespół „TON” (Marta Bargańska, Marta Kandzora, Zuzanna Sekuła) w X Ogólnopolskim Festiwalu Patriotycznym - Konkurs Piosenki Pieśni i Piosenki Patriotycznej

II miejsce – Emilia Hładuniuk  w X Ogólnopolskim Festiwalu Patriotycznym - Konkurs Recytatorski o tematyce patriotycznej.

Wyróżnienie – Karol Nowicki w X Ogólnopolskim Festiwalu Patriotycznym - Konkurs Recytatorski o tematyce patriotycznej.

I miejsce – zespół „KROPKA” (Wiktoria Leś, Monika Nowicka, Hania Nowicka, Maja Skrobot, Karolina Zasowska, Karolina Warmijak, Klaudia Klinkosz, Lena Urbaniak, Alicja Nowaczyk, Marysia Romanowska) w X Ogólnopolskim Festiwalu Patriotyczny - Konkurs Piosenki Ludowej

III miejsce  w Wojewódzkim Festiwalu Patriotycznym  w Piosence Patriotycznej zespół „TON” (Marta Bargańska, Marta Kandzora, Zuzanna Sekuła)

I miejsce w Wojewódzkim konkursie plastyczno - fotograficznym pt.:"Uzależnieniom mówimy NIE". 
Maria Lisowska -  kategoria fotografia
 
III miejsce w Wojewódzkim konkursie plastyczno - fotograficznym pt.:"Uzależnieniom mówimy NIE". 
Katarzyna Zorn - kategoria fotografia
 
II miejsce w Wojewódzkim konkursie plastyczno - fotograficznym pt.:"Uzależnieniom mówimy NIE". 
Jerzy Gabiga - kategoria plastyka
 
III miejsce w Wojewódzkim konkursie plastyczno - fotograficznym pt.:"Uzależnieniom mówimy NIE". 
Jakub Westa - kategoria plastyka
 
wyróżnienie w Wojewódzkim konkursie plastyczno - fotograficznym pt.:"Uzależnieniom mówimy NIE" - Marek Muchewicz

nagroda specjalnaXXIV Pomorskim Konkursie Literacko-Plastycznym pt.: "Gwiazdka tuż,tuż" - Marcin Dampc
 
II miejsce kat. plastyka w XXIV Pomorskim Konkursie Literacko-Plastycznym pt.: "Gwiazdka tuż,tuż" - Agata Reducha
 
II miejsce  kat. plastyka w XXIV Pomorskim Konkursie Literacko-Plastycznym pt.: "Gwiazdka tuż,tuż" - Julia Częstka
 
II miejsce  kat. plastyka w XXIV Pomorskim Konkursie Literacko-Plastycznym pt.: "Gwiazdka tuż,tuż" - Marcel Jarkiewicz

wyróżnienieXXIV Pomorskim Konkursie Literacko-Plastycznym pt.: "Gwiazdka tuż,tuż" - Marek Muchewicz

wyróżnienie w konkursie plastycznym pt.: "Ucieknij nałogom w pasję" - Agata Reducha

I miejsce  w międzyszkolnym konkursie biblioteczno - fotograficzny pt.: ”Książka skarbnicą wyobraźni” - 
Krzysztof Frankowski

II miejsce w międzyszkolnym konkursie biblioteczno - fotograficzny pt.: ”Książka skarbnicą wyobraźni” - Maria Lisowska 

III miejsce w międzyszkolnym konkursie biblioteczno - fotograficzny pt.: ”Książka skarbnicą wyobraźni” - 
Klaudia Skarżyńska

III miejsce w międzyszkolnym konkursie biblioteczno - fotograficzny pt.: ”Książka skarbnicą wyobraźni” - Agata Zorn

wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie biblioteczno - fotograficzny pt.: ”Książka skarbnicą wyobraźni” - Anna Reszka

wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie biblioteczno - fotograficzny pt.: ”Książka skarbnicą wyobraźni” - 
Nikodem Ciechelski 

 

Załączniki:


Ostatnia modyfikacja: 2018-12-07 20:41:30 (Marcin Jułkowski)