Salezjańska Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Salezjańskie im. św. Dominika Savio w Rumi

Rejonowy konkurs kuratoryjny

LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO II STOPNIA (REJONOWEGO) KONKURSU CHEMICZNEGO
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2018/2019
ORGANIZOWANEGO PRZEZ POMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W GDAŃSKU

Lp.

Nazwisko ucznia

Imię

Szkoła

1.

Lubiszewski

Michał Maks

Szkoła Podstawowa nr 4 im. płk. Kazimierza Pruszkowskiego, ul. Łąkowa 36/38, 84-240 Reda

2.

Jakubowicz

Pola

Podstawowa Ekologiczna Szkoła Społeczna,
ul. Kujawska 8 A, 84-230 Rumia

3.

Mrozowska

Julia Waleria

Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek
im. Świętej Rodziny, ul Ceynowy 24, 84-230 Rumia

4.

Pacholczyk

Julia

Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek
im. Świętej Rodziny, ul Ceynowy 24, 84-230 Rumia

5.

Zwara

Anna Antonina

Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek
im. Świętej Rodziny, ul Ceynowy 24, 84-230 Rumia

6.

Szenkin

Maciej Grzegorz

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żelistrzewie,  
ul. Szkolna 1, 84-100 Żelistrzewo

7.

Łukowicz

Olgierd Krzysztof

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żelistrzewie,  
ul. Szkolna 1, 84-100 Żelistrzewo

8.

Anisimowicz

Stanisław

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żelistrzewie,  
ul. Szkolna 1, 84-100 Żelistrzewo

9.

Szymankiewicz

Jakub Adam

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żelistrzewie,  
ul. Szkolna 1, 84-100 Żelistrzewo

10.

Drogosz

Szymon

Szkoła Podstawowa im. mjr H. Sucharskiego  
 w Gościcinie, ul. Wejherowska 22, 84-241 Gościcino

11.

Janik

Oskar Mateusz

Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Stoczniowców 6,
84-230 Rumia

12.

Bury

Natalia Magdalena

Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Stoczniowców 6,
84-230 Rumia

13.

Kostrzewa

Julia

Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Stoczniowców 6,
84-230 Rumia

14.

Dampc

Marcin

Salezjańskie Gimnazjum im. św. Dominika Savio, 
ul. Świętojańska 1, 84-230 Rumia

15.

Klein

Michał Sebastian

Salezjańskie Gimnazjum im. św. Dominika Savio,    
ul. Świętojańska 1, 84-230 Rumia

16.

Jarkiewicz

Marcel

Salezjańskie Gimnazjum im. św. Dominika Savio, 
ul. Świętojańska 1, 84-230 Rumia

17.

Chodorowski

Oskar

Salezjańskie Gimnazjum im. św. Dominika Savio,    
ul. Świętojańska 1, 84-230 Rumia

18.

Gierczak

Małgorzata Zuzanna

Salezjańskie Gimnazjum im. św. Dominika Savio,    
ul. Świętojańska 1, 84-230 Rumia

19.

Kac

Maksymilian

Salezjańskie Gimnazjum im. św. Dominika Savio,    
ul. Świętojańska 1, 84-230 Rumia

20.

Świerczewski

Hubert

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika
w Bolszewie, ul. Szkolna 13, 84-239 Bolszewo

21.

Gawrylak

Sofia

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika
w Bolszewie, ul. Szkolna 13, 84-239 Bolszewo

22.

Lezner

Agnieszka Lidia

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika
w Bolszewie, ul. Szkolna 13, 84-239 Bolszewo

23.

Radtke

Maria Magdalena

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Pucku, ul. Morskiego Dywizjonu Lotniczego 18, 84-100 Puck

24.

Kondrat

Mikołaj

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Pucku,
ul. Morskiego Dywizjonu Lotniczego 18, 84-100 Puck

25.

Niedbała

Oliwier

Szkoła Podstawowa im. M. Zaruskiego,
ul. Przebendowskiego 27, 84-100 Puck

26.

Litzbarski

Jan Marek

Szkoła Podstawowa im. M. Zaruskiego,
ul. Przebendowskiego 27, 84-100 Puck

27.

Matejewska

Natalia Irmina

Szkoła Podstawowa nr 9, im. gen. J. Wybickiego,
Osiedle 1000-lecia PP 15, 84-200 Wejherowo

28.

Głowacki

Paweł Mikołaj

Szkoła Podstawowa nr 11 im. T. Bolduana,
Osiedle Kaszubskie 27, 84-200 Wejherowo

29.

Nowakowska

Amelia Antonina

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Martyrologii Piaśnicy
ul. Nanicka 22, 84-200 Wejherowo

30.

Stanzecki

Maksymilian Jan

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza
Korczaka, ul. Obr. Wybrzeża 1, 84-200 Wejherowo

31.

Stanzecki

Piotr Franciszek

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza
Korczaka, ul. Obr. Wybrzeża 1, 84-200 Wejherowo

32.

Piotrowicz

Agata Joanna

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka,
ul. Obrońców Wybrzeża 1, 84-200 Wejherowo

33.

Naczke

Fabian Mateusz

Szkoła Podstawowa im. J. K. Kuczyńskiego,   
ul. Wojska Polskiego 47, 84-105 Karwia

34.

Ciskowska

Amelia Agnieszka

Szkoła Podstawowa im. J. K. Kuczyńskiego,   
ul. Wojska Polskiego 47, 84-105 Karwia

35.

Gawlik

Jakub

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mostach,
ul. Szkolna 16, 81-198 Mosty, gm. Kosakowo

36.

Piotrowski

Zbyszko

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mostach,
ul. Szkolna 16, 81-198 Mosty, gm. Kosakowo

Etap rejonowy konkursu odbędzie się 17 stycznia 2019 o godz. 14:00 w Salezjańskim Gimnazjum w Rumi.
Uczestnicy konkursu zgodnie z regulaminem powinni stawić się najpóźniej pół godziny przed rozpoczęciem z ważną legitymacją szkolną.
Maksymalny czas rozwiązywania zadań 90 minut.

Wszystkim zakwalifikowanym gratulujemy i życzymy powodzenia w II etapie konkursu.

 Przewodnicząca Rejonowej Komisji Konkursowej

Mariola Klein

 

LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO II STOPNIA (REJONOWEGO) KONKURSU CHEMICZNEGO
DLA UCZNIÓW GIMNAZJUM WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2018/2019
ORGANIZOWANEGO PRZEZ POMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W GDAŃSKU

 

Lp.

Nazwisko ucznia

Imię

Szkoła

1.

Klóskowski

Mateusz Robert

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stefana Żeromskiego,
ul. Brzozowa 30, 84-240 Reda

2.

Wójcik

Liliana Maria

Społeczne Gimnazjum Dobrzewino-Karczemki,
ul. Gdańska 23, 80-209 Chwaszczyno

3.

Lula

Jakub

Społeczne Gimnazjum Dobrzewino-Karczemki,
ul. Gdańska 23, 80-209 Chwaszczyno

4.

Fotek

Wojciech Jerzy

Szkoła Podstawowa nr 1 im. J. Wybickiego,     
ul. Kościelna 6, 84-230 Rumia

5.

Nurkiewicz

Jakub Seweryn

Szkoła Podstawowa nr 4 im. płk. Kazimierza
Pruszkowskiego, ul. Łąkowa 36/38, 84-240 Reda

6.

Cyperska

Kinga

Szkoła Podstawowa nr 4 im. płk. Kazimierza
Pruszkowskiego, ul. Łąkowa 36/38, 84-240 Reda

7.

Skwierawska

Martyna

Podstawowa Ekologiczna Szkoła Społeczna,
ul. Kujawska 8 A, 84-230 Rumia

8.

Helmin

Maksymilian

Podstawowa Ekologiczna Szkoła Społeczna,
ul. Kujawska 8 A, 84-230 Rumia

9.

Leszczyński

Piotr Grzegorz

Podstawowa Ekologiczna Szkoła Społeczna,
ul. Kujawska 8 A, 84-230 Rumia

10.

Laga

Anna Emilia

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żelistrzewie,
 ul. Szkolna 1, 84-100 Żelistrzewo

11.

Treder

Wiktoria Oliwia

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żelistrzewie,  
ul. Szkolna 1, 84-100 Żelistrzewo

12.

Pucułek

Marcin

Salezjańskie Gimnazjum im. św. Dominika Savio, 
ul. Świętojańska 1, 84-230 Rumia

13.

Konarzewska

Julia

Salezjańskie Gimnazjum im. św. Dominika Savio,    
ul. Świętojańska 1, 84-230 Rumia

14.

Krępa

Tomasz

Salezjańskie Gimnazjum im. św. Dominika Savio,    
ul. Świętojańska 1, 84-230 Rumia

15.

Bielski

Oskar

Salezjańskie Gimnazjum im. św. Dominika Savio,    
ul. Świętojańska 1, 84-230 Rumia

16.

Marschall

Mikołaj Gabriel

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Bolsze-
wie, ul. Szkolna 13, 84-239 Bolszewo

17.

Bochentyn

Szymon Józef

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Bolsze-
wie, ul. Szkolna 13, 84-239 Bolszewo

18.

Lewandowski

Jakub Jan

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Bolsze-
wie, ul. Szkolna 13, 84-239 Bolszewo

19.

Bach

Fabian

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Bolsze-
wie, ul. Szkolna 13, 84-239 Bolszewo

20.

Höft

Gabriel Józef

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Bolsze-
wie, ul. Szkolna 13, 84-239 Bolszewo

21.

Bojke

Wiktoria Agnieszka

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Bolsze-
wie, ul. Szkolna 13, 84-239 Bolszewo

22.

Kołodziej

Paweł Krzysztof

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Bolsze-
wie, ul. Szkolna 13, 84-239 Bolszewo

23.

Dawidowski

Maciej

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Bolsze-
wie, ul. Szkolna 13, 84-239 Bolszewo

24.

Jędrzejewska

Martyna

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Bolsze-
wie, ul. Szkolna 13, 84-239 Bolszewo

25.

Balakowska

Dominika Wiktoria

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Bolsze-
wie, ul. Szkolna 13, 84-239 Bolszewo

26.

Łuczak

Zuzanna Maria

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Pucku,
ul. Morskiego Dywizjonu Lotniczego 18, 84-100 Puck

27.

Studzińska

Anna Agnieszka

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łęczycach
ul. Topolowa 1, 84-218 Łęczyce

28.

Borycka

Alicja

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łęczycach
ul. Topolowa 1, 84-218 Łęczyce

29.

Zantowicz

Wiktor

Szkoła Podstawowa nr 9,
ul. Osiedle 1000-lecia PP 15, 84-200 Wejherowo

30.

Przezdziecka

Kinga

Szkoła Podstawowa nr 9,
ul. Osiedle 1000-lecia PP 15, 84-200 Wejherowo

31.

Krampa

Magdalena Marta

Szkoła Podstawowa nr 9,
ul. Osiedle 1000-lecia PP 15, 84-200 Wejherowo

32.

Sielaff

Magdalena Aniela

Szkoła Podstawowa nr 2 im. prof. Gerarda Labudy,
ul. Mickiewicza 22, 84-242 Luzino

33.

Gruba

Kacper Mikołaj

Szkoła Podstawowa nr 2 im. prof. Gerarda Labudy,
ul. Mickiewicza 22, 84-242 Luzino

34.

Gronalewski

Michał Stanisław

Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego,
ul. Stelmaszczyka 4, 84-140 Jastarnia

35.

Szydlik

Jan Jakub

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Martyrologii Piaśnicy
ul. Nanicka 22, 84-200 Wejherowo

36.

Janzen

Gabriel

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Martyrologii Piaśnicy
ul. Nanicka 22, 84-200 Wejherowo

37.

Bożych

Stanisław Henryk

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Martyrologii Piaśnicy
ul. Nanicka 22, 84-200 Wejherowo

38.

Kulik

Natalia Maria

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Martyrologii Piaśnicy
ul. Nanicka 22, 84-200 Wejherowo

39.

Główczewska

Maja

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza
Korczaka, ul. Obr. Wybrzeża 1, 84-200 Wejherowo

 

Etap rejonowy konkursu odbędzie się 17 stycznia 2019 o godz. 14:00 w Salezjańskim Gimnazjum w Rumi.
Uczestnicy konkursu zgodnie z regulaminem powinni stawić się najpóźniej pół godziny przed rozpoczęciem z ważną legitymacją szkolną.
Maksymalny czas rozwiązywania zadań 90 minut.

Wszystkim zakwalifikowanym gratulujemy i życzymy powodzenia w II etapie konkursu.

 Przewodnicząca Rejonowej Komisji Konkursowej

Mariola Klein


Ostatnia modyfikacja: 2018-11-29 12:46:56 (Aneta Neumann)