Dzień Otwartych Drzwi w Szkołach Salezjańskich w Rumi

09 marca 2019 r.

2 marca 2019 r. odbył się u nas kolejny Dzień Otwartych Drzwi. W nasze podwoje zaprosiliśmy uczniów i ich Rodziców zainteresowanych nauką w szkole salezjańskiej. Obecni otrzymali pakiet informacyjny o szkole, mogli spotkać się z Ks.Dyrektorem Stefanem Makurackim, a także zajrzeć do sal lekcyjnych. Po zwiedzaniu na naszych gości czekały w kawiarence panie D. Kruszyńska, H. Woźniak i A. Zorn, u których można było zakupić ciasta przygotowane wcześniej przez naszych uczniów oraz wypić kawę czy herbatę.

Konkurs Kuratoryjny z geografii w SSP

01 grudnia 2018 r.

Michał Marczyński, Maksymilian Kac, Igor Sobociński, Michał Klein, Piotr Lange  zakwalifikowali się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Geografii!

Gratulujemy i trzymamy kciuki!!!

Tydzień Europejski

03 maja 2014 r.

Ten wyjątkowy tydzień obchodzimy od wielu lat zawsze w maju. Z  tej okazji odbywa się w naszej szkole prezentacja stoisk oraz parada. Około dwa tygodnie wcześniej klasy losują kraj aby móc się dobrze przygotować. Każda klasa prezentuje swoje stoisko w innej sali.

Stoiska państw oraz parada.

Dzień Języków Obcych

03 maja 2014 r.

Impreza odbywa się cyklicznie, raz w roku we wrześniu a jej adresatami są uczniowie gimnazjum klas 1-3. Organizatorem jest szkolny Zespół Języków Obcych.

Święto polega na prezentacji wylosowanych języków obcych w formie konkursu piosenki, hasła reklamującego bądź motywującego do poszerzania nauki języka obcego, plakatu dotyczącego prezentowanego obszaru językowego, przygotowanie potrawy, tańca związanego z danym  regionem językowym oraz prezentacji państw.

Dzień sportu

02 maja 2014 r.

Impreza jest organizowana cyklicznie co roku w ostatnim tygodniu nauki w czerwcu. Celem jest integracja i aktywizacja młodzieży oraz nauczycieli a także popularyzacja aktywnego sposobu spędzania czasu wolnego.

12345       »       [5]