21 czerwca 2018 r.

Jutro długo wyczekiwane zakończenie roku szkolnego i rozpoczęcie wakacji:)
O 9:00 w dolnym kościele spotykają się licealiści wraz z wychowawcami.
Następnie o 10:00 czeka nas wspólna msza św. w górnym kościele (SSP, SG, SLO), po której licealiści przejdą do sal lekcyjnych, zaś pozostali uczniowie zejdą do dolnego kościoła na uroczyste zakończenie roku szkolnego.
Na koniec uczniowie Szkoły Podstawowej (i klasy 2 SG) udadzą się do swoich sal na rozdanie świadectw.
Do zobaczenia! :)

Dzień Sportu

20 czerwca 2018 r.

Już jutro w godzinach 9:00-12:00 odbędzie się Dzień Sportu w naszej szkole.

Harmonogram:
9:00-12:00 turniej piłkarski,
10:00 mecz siatkówki nauczyciele vs uczniowie

Wyjście do kina

19 czerwca 2018 r.

W związku z jutrzejszym wyjściem do kina prosimy o punktualne stawienie się na miejscu zbiórki:

SSP i SG - 9:45 w szkole z wyznaczonymi nauczycielami
SLO - 10:15 w Multikinie w Galerii Rumia

Do zobaczenia!

Gala rozdania nagród konkursu "Narysuj mi wolność"

11 czerwca 2018 r.

W środę 6 czerwca 2018 roku w Stacji Kultura podsumowaliśmy uroczyście konkurs „Narysuj mi wolność!”. Gościem specjalnym gali rozdania nagród był pan Marek Krupiński Dyrektor Generalny UNICEF Polska. Władze Rumi reprezentował  pan Piotr Wittbrodt- zastępca burmistrza Rumi, pan Ariel Sinicki- przewodniczący rady miasta oraz pani Anna Borys- kierownik referatu promocji i komunikacji społecznej. Pomiędzy uczestnikami przemykał ukradkiem  pan Marcin Lange, dziennikarz Radia Gdańsk, przeprowadzając krótkie wywiady z laureatami. Materiał ten można było usłyszeć w serwisach informacyjnych.
Wystawę prac nagrodzonych można zobaczyć w Stacji Kultura.

Inauguracja EkoParku Uniwersytetu Gdańskiego

10 czerwca 2018 r.

7 czerwca uczniowie klasy 2 d gimnazjum uczestniczyli w otwarciu EkoParku przy Wydziale Biologii Uniwersytetu Gdańskiego.
W EkoParku znajduje się unikatowa w skali województwa ekspozycja kolekcji roślin rzadkich i zagrożonych gatunków rodzimych z terenu województwa pomorskiego (m.in. brzęk, brzoza niska, brzoza karłowata, byliny - rosiczki, ostnice).

1234567       »       [287]