Święty Jan Bosko patronem miasta Rumia

31 stycznia 2019 r.

27 stycznia 2019 r. w sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych odbyła się doniosła uroczystość uznania  św. Jana Bosko patronem Rumi. W tej historycznej chwili nie zabrakło również przedstawicieli naszej szkoły: pocztu sztandarowego, ministrantów, uczniów i nauczycieli, którzy licznie wzięli udział we mszy św.

Wojewódzki Konkurs z Fizyki

24 stycznia 2019 r.

Z wielką przyjemnością informujemy, że do etapu wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Fizyki zakwalifikowali się Oskar CHODOROWSKI  oraz Aleksander WOŹNY z klasy VIII C.

Życzymy sukcesów i trzymamy kciuki!!!

Rajd z Pączusiem

20 stycznia 2019 r.

Rozpoczeliśmy ten rok kalendarzowy" Rajdem z Pączusiem". W sobotę 12 stycznia pojechaliśmy do Gdyni Orłowa, stamtąd klifem a potem plażą dotarliśmy do Gdyni Głównej.

Najlepszy matematyk SSP

08 stycznia 2019 r.

Zachęcam do rozwiązywania IV zestawu zadań. Anna Reich

Konkurs plastyczno-fotograficzno-filmowy pt.: „Uzależnienia XXI wieku”