Salezjańska Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Salezjańskie im. św. Dominika Savio w Rumi

Aktualności

Nocne zwiedzanie Teatru Muzycznego

25 marca 2019 r.

22 marca 2019 r. mieliśmy niepowtarzalną możliwość zwiedzenia Teatru Muzycznego w Gdyni. Teatr otworzył przed nami swoje podwoje w przeddzień Międzynarodowego Dnia Teatru, obchodzonego na całym świecie 27 marca.

 

Więcej »

Finał wojewódzkich zawodów w pływaniu

21 marca 2019 r.

We wtorek, 19 marca w Kościerzynie odbył się finał Wojeódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Drużynowym chłopców. Świetnie zaprezentował się Kacper Musiński- był najszybszy na 50 m stylem motylkowym, ustanawiając swój rekord życiowy. 

Więcej »

Czekoladowy Piątek!

21 marca 2019 r.

W piątek podczas lekcji języka polskiego klasa 4b tworzyła własne tabliczki czekolady! Było pysznie i zabawnie! Pan Willy Wonka byłby z nas dumny i na pewno zatrudniłby nas w swojej fabryce czekolady.

Więcej »

Konkurs matematyczny KANGUR

26 marca 2019 r.

Jutro na drugiej godzinie lekcyjnej odbędzie się konkurs matematyczny KANGUR. Przydział sal zostanie ogłoszony na słówku!

Więcej »

Masz mało czasu trzeba dać świadectwo – obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”

09 marca 2019 r.

W naszej szkole przywiązujemy dużą wagę do kształtowania postaw patriotycznych. Okazją do tego są obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. 1 marca 2019 r. nasze poczty sztandarowe wzięły udział w miejskich obchodach tego święta - w uroczystej mszy św. w intencji Ojczyzny w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego. Podczas porannego Słówka modliliśmy się za tych, który oddali swoje życie za wolną i niepodległą Polskę, a 4 marca 2019 r. wzięliśmy udział w uroczystej Akademii przygotowanej przez uczniów klas V, VII i VIII SSP, III SG oraz naszych licealistów pod kierunkiem p. M. Kapuścińskiej. 
 

Więcej »

1234567       »       [300]