Sukces gimnazjalistów

30 listopada 2018 r.

Julia Łukuć, Maria Pieleń, Michał Cegielski i Mateusz Bochniak zakwalifikowali się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Geografii!

Gratulujemy i trzymamy kciuki!

Zebranie z rodzicami

18 listopada 2018 r.

Przypominamy, że już w najbliższy poniedziałek odbędzie się zebranie z rodzicami.

Plan spotkania:

1. Spotkanie z Księdzem Dyrektorem w dolnym kościele o godzinie 18.
2. Po spotkaniu z Księdzem Dyrektorem udajemy się do szkoły na spotkanie z wychowawcami.
3. Ok. godziny 19 możliwość konsultacji z pozostałymi nauczycielami.

Do zobaczenia!

Najlepszy matematyk SSP

14 listopada 2018 r.

Zachęcam do rozwiązywania kolejnego zestawu zadań.

Anna Reich

11.11.2018 roku

12 listopada 2018 r.

W niedzielę 11 listopada reprezentanci naszej szkoły wzięli udzaił w obchodach Święta Niepodległości w Rumi.
Na Mszy świętej za Ojczyznę obecne były poczty sztandarowe naszych szkół, ale również wielu uczniów ze szkoły podstawowej, z gimnazjum i liceum. Ogromnie cieszyło nas, że wielu z nich przyszło razem z rodzicami i rodzeństwem.
W Paradzie Niepodległości  za sztandarami i flagami Jana Bosko poszła ponad 100-osobowa reprezenatacja - przedstawiciele grona pedagogicznego oraz nasi uczniowie.
Na Placu Wolności ...

1234567       »       [293]