Zamawianie mundurków

18 czerwca 2019 r.

Ostatni termin zamawiania mundurków odbędzie się 21 czerwca w godz. 14:00 - 14:30 w sali 102. Serdecznie zapraszamy!!!

Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019

17 czerwca 2019 r.

Serdecznie zapraszamy uczniów wszystkich klas wraz z rodzicami na uroczyste zakończenie Roku Szkolnego, które rozpocznie się podniosłą Mszą Świętą w środę o godzinie 9:00.

Po Mszy Świętej ...

Matematyka bez Granic

14 czerwca 2019 r.

W piątek 7.06. 2019 r. klasa 3 B wraz z p. Anną Grzywaczewską wzięła udział w uroczystości rozdania nagród w konkursie Matematyka bez Granic. Uroczystość odbyła się w I liceum Ogólnokształcącym w Gdańsku i była połączona z zakończeniem Międzyszkolnej Ligi  Debat Oksfordzkich.

Wycieczka klasy 3d

10 czerwca 2019 r.

W dniach 5-7 czerwca klasa 3d wybrała się na wycieczkę do Poznania. Pierwszego dnia uczniowie zobaczyli osadę w Biskupinie. Następnie zwiedzili Park Miniatur w Pobiedziskach, gdzie mogli zobaczyć m. in. Katedrę Poznańską.

Los AKTUALNOŚCI

18 września 2014 r.

Przypominam, że informacje, których nie widać już w Aktualnościach
nadal możecie przeczytać w zakładce Archiwum aktualności.

Do czego zachęcam, bo żadna wiadomość nie znika :-)