Najlepszy matematyk SSP

08 kwietnia 2019 r.

Zachęcamy do rozwiązywania VI zestawu zadań.

XXXV Międzynarodowy Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej

07 kwietnia 2019 r.

Z przyjemnością informujemy, że laureatami tegorocznej edycji konkursu literackiego zostali:

- Judyta Ostrowska z klasy 5b SSP
- Wiktor Linowiecki z klasy 3d SG

Wyróżnienie natomiast zdobył Patryk Mróz z klasy 3d SG.

Najzdolniejsi z Matematyki!

07 kwietnia 2019 r.

"15 marca odbył się ostatni etap Wojewódzkiego Konursu Matematycznego dla uczniów gimnazjum. Naszą szkołę reprezentowała trójka matematyków: Julia Konarzewska i Marcin Pucułek z klasy 3d oraz Stanisław Czech z klasy 3a - wszyscy uzyskali tytuł LAUREATA.

Laureaci konkursu Matematyczno-Fizycznego

05 kwietnia 2019 r.

Zespół w składzie:Jakub Westa kl.8a, Oskar Chodorowski kl 8c oraz Aleksander Woźny  kl.8c otrzymał tytuł laureata  Powiatowego Konkursu Matematyczno - Fizycznego.

Gratulujemy!!!

Sukcesy ósmoklasistów

05 kwietnia 2019 r.

Z wielką przyjemnością informujemy, że Oskar Chodorowski  z klasy 8c został laureatem, a Aleksander Wożny, również z klasy 8c, finalistą Kuratoryjnego Konkursu z Fizyki.

123       »       [3]