Dzień Otwarty

12 lutego 2019 r.

Uroczystość św. Jana Bosko

07 lutego 2019 r.

W dniu 31 stycznia nasza społeczność szkolna w uroczystej Mszy św. obchodziła uroczystość św. Jana Bosko - patrona całej Rodziny Salezjańskiej. Za jego wstawiennictwem polecaliśmy Bogu wszystkie sprawy serc ludzi młodych i dzieci.

Piłka ręczna chłopców

06 lutego 2019 r.

We wtorek (05.02) na obiektach rumskiego MOSiR odbyły się Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców. W zawodach udział wzięły cztery zespoły, które zagrały systemem "każdy z każdym". Nasza drużyna z kompletem zwycięstw została Mistrzem Rumi i zaraz po feriach, bo już 26 lutego weźmie udział w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej rozgrywanych w Bolszewie.

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt.

04 lutego 2019 r.

W poniedziałek 4 lutego  2019 r.  odbyły się Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt. W turnieju rozgrywanym na hali MOSiR w Rumi rywalizowało sześć szkół podstawowych z naszego miasta.

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

04 lutego 2019 r.

Z radością informujemy, że do finału Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Gdańsku zakwalifikowali się:

Marcin Pucułek  kl. 3d
Julia Konarzewska kl. 3d SSP
Michał Klein kl. 7a SSP
Marcin Dampc kl. 8c SSP

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesu w ostatnim etapie konkursu!!!

12       »       [2]