Salezjańska Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Salezjańskie im. św. Dominika Savio w Rumi

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt.

04 lutego 2019 r.

W poniedziałek 4 lutego  2019 r.  odbyły się Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt. W turnieju rozgrywanym na hali MOSiR w Rumi rywalizowało sześć szkół podstawowych z naszego miasta. Poziom sportowy poszczególnych spotkań był bardzo wyrównany i dostarczył zarówno uczestniczkom jak i kibicom wielu emocji. Nasze dziewczęta w całym turnieju zaprezentowały się wzorowo i z kompletem zwycięstw uplasowały się na pierwszym miejscu. Poza tytułem Mistrza Rumi uzyskaliśmy prawo do reprezentowania naszego miasta na Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt które odbędą się w marcu w Bolszewie.

Gratulacje!!!
Trzymajcie kciuki za dziewczyny!
Agnieszka Kierwiak- Sawicka

Ostatnia modyfikacja: 2019-03-09 13:42:45 (Izabela Rydzewska)