Konkurs plastyczno-fotograficzno-filmowy pt.: „Uzależnienia XXI wieku”

03 stycznia 2019 r.

W kolejnej edycji Konkursu plastyczno-fotograficzno-filmowego pt.: „Uzależnienia XXI wieku” organizowanym przez PZPOW Wejherowo, nasi uczniowie w różnych kategoriach zostali nagrodzeni. Wśród wyróżnionych uczniów byli: Tymon Libura z klasy IV, Agata Szur i Olga Józefczuk z Klasy VII SP oraz Julia Częstka klasa III SG - kategoria plastyka.

I-miejsce w kategorii fotografia zajął Dawid Okuszko i wyróżnienie w tej samej kategorii Aleksandra Czapp i Dominik Heimowski z klas III gimnazjum.

W kategorii szkoły ponadgimnazjalne I-miejsce zdobyła Nikola Lezner (kategoria plastyka) i wyróżnienie Paulina Gmurska (kategoria fotografia).

Konkurs na etapie szkolnym odbywał się pod kierunkiem nauczyciela pani Iwony Skrzoskiej - Dziewiałtowicz. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

Ostatnia modyfikacja: 2019-01-03 22:16:00 (Marcin Jułkowski)