Salezjańska Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Salezjańskie im. św. Dominika Savio w Rumi

Opłatek szkolny

22 grudnia 2018 r.

21 grudnia, w piątek mieliśmy okazję w naszej szkole wspólnie celebrować nadchodzące święta Bożego Narodzenia.
 
Zaczęliśmy od nabożeństwa w kościele prowadzonego przez księdza Andrzeja, po czym przeszliśmy do szkoły, gdzie klasy 3d i 3a przygotowały wspólnie krótkie przedstawienie na temat zwyczajów bożonarodzeniowych w różnych krajach Europy.  Następnie wysłuchaliśmy słów Pisma Świętego na temat Narodzenia Pańskiego, radośnie śpiewaliśmy kolędy i składając sobie życzenia dzieliliśmy się opłatkiem. Wkrótce potem udaliśmy się do sal, gdzie obdarowaliśmy się drobnymi prezentami, jedliśmy przygotowane przez nas smakołyki oraz śpiewaliśmy świąteczne piosenki. Wszystko odbyło się w radosnej, iście świątecznej atmosferze:-) 
 

Ostatnia modyfikacja: 2019-02-03 23:22:13 (Aneta Neumann)