Salezjańska Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Salezjańskie im. św. Dominika Savio w Rumi

Niepokalana w naszej szkole

16 grudnia 2018 r.

Początek działalności oratorium św. Jana Bosko świętowaliśmy na uroczystym słówku szkolnym dnia 7 grudnia. Uczniowie szkoły podstawowej przygotowali piosenki , licealiści scenkę spotkania  Jana Bosko z Bartłomiejem Garellim. 

W społeczności szkolnej zapanował uroczysty nastrój dopełniony dalszym świętowaniem. Klasy 4 i 5 wzięły udział w przeglądzie ,,Mam talent”. Piękny dzień ubogacony podzieleniem się dobrem, które jest w nas. Przez wstawiennictwo Maryi Niepokalanej zawierzyliśmy wszystkich  nauczycieli, uczniów i rodziców oraz pracowników szkoły we wspólnym odmówionym ,,Zdrowaś Maryjo…” – tak jak miało to miejsce 8 grudnia  1841 r.

Ostatnia modyfikacja: 2019-02-03 23:22:36 (Aneta Neumann)