Salezjańska Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Salezjańskie im. św. Dominika Savio w Rumi

Nauczyciel Kraju Ojczystego

02 grudnia 2018 r.

W dniu 28 listopada 2018 roku w gmachu MEN odbyła się uroczystość wręczenia tytułu „Nauczyciel Kraju Ojczystego”, na którą została zaproszona nasza nauczycielka Hanna Topolska.

Nauczyciel Kraju Ojczystego to wyróżnienie honorowe w postaci tytułu i medalu, nadawane przez Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Turystyczno – Krajoznawczego w uznaniu szczególnych zasług związanych z powadzeniem systematycznej minimum 10-letniej pracy związanej z upowszechnianiem turystyki i krajoznawstwa wśród dzieci i młodzieży. Nauczyciel Kraju Ojczystego to nauczyciel, który przybliża dzieciom i młodzieży piękno naszej Ziemi Ojczystej i uczy pojmowania Polski, wprowadza młodych na turystyczne szlaki, by poznawać zakątki naszego kraju, uczy odkrywania krajoznawczych skarbów i smakowania prawdziwej wędrówki, kształtuje w młodym pokoleniu Polaków nawyki aktywnego i racjonalnego uprawiania różnych form turystyki i krajoznawstwa.

Pani Hannie Topolskiej serdecznie gratulujemy !!!

Ostatnia modyfikacja: 2019-02-03 21:36:51 (Aneta Neumann)