Gimnazjum Salezjańskie im. św. Dominika Savio w Rumi

Nauczyciele

Dyrekcja SG

Imię i nazwisko Stanowisko
ks. mgr Stefan Makuracki Dyrektor
ks. mgr Andrzej Mimier Wicedyrektor ds. duszpasterstwa młodzieży
mgr Beata Wysocka - Turek Wicedyrektor
mgr Aneta Neumann Wicedyrektor

 

Imię i Nazwisko Status zawodowy Szkoła Przedmiot
mgr Magdalena Kapuścińska
wychowawczyni kl. II cd
nauczyciel dyplomowany SG język polski
mgr Katarzyna Kurc
wychowawczyni kl. III de
nauczyciel kontraktowy SG język polski,
język angielski
mgr Agnieszka Gębska nauczyciel mianowany SG język polski
mgr Cecylia Ratajczak
wychowawczyni kl. I c
nauczyciel dyplomowany SG/SLO język polski
mgr Beata Wysocka-Turek nauczyciel dyplomowany SG język polski
mgr Joanna Dela nauczyciel dyplomowany SG język angielski
mgr Agnieszka Jankowska nauczyciel dyplomowany SG język angielski
mgr Paweł Kwiatkowski nauczyciel dyplomowany SG język angielski
mgr Danuta Radzka nauczyciel kontraktowy SG język angielski
mgr Olga Eysymontt
wychowawczyni kl. II b
nauczyciel kontraktowy SG język angielski
mgr Justyna Wołoszyn - Oszywa nauczyciel mianowany SG/SLO język angielski,
biologia
mgr Izabela Rydzewska nauczyciel kontraktowy SG język niemiecki
mgr Monika Dowejko-Furgała nauczyciel dyplomowany SG język niemiecki
mgr Magdalena Matukiewicz nauczyciel dyplomowany SG/SLO język niemiecki
mgr Marlena Palak nauczyciel kontraktowy SG język niemiecki
mgr Anna Jastrzębska nauczyciel mianowany SG/SLO język hiszpański
mgr Marcin Jułkowski nauczyciel SG/SLO język hiszpański
mgr Magdalena Nigowska nauczyciel kontraktowy SG/SLO język włoski
mgr Marta Drus nauczyciel stażysta SG/SLO język włoski
mgr Anna Grzywaczewska nauczyciel dyplomowany SG matematyka
mgr Hanna Sarnecka nauczyciel dyplomowany SG matematyka
mgr Natalia Zaborna
wychowawczyni kl.III c
nauczyciel kontraktowy SG matematyka
mgr Maria Bujak nauczyciel dyplomowany SG/SLO fizyka
mgr Łucja Stankiewicz nauczyciel dyplomowany SG fizyka
mgr inż. Jarosław Affelt nauczyciel kontraktowy SG robotyka
mgr Jarosław Gronau nauczyciel dyplomowany SG/SLO biologia
mgr Anna Falkowska
wychowawczyni kl. III a
nauczyciel dyplomowany SG geografia
mgr Hanna Topolska nauczyciel dyplomowany SG/SLO geografia
dr Piotr Walewski nauczyciel mianowany SG/SLO turystyka
mgr Mariola Klein
wychowawczyni kl. I d
nauczyciel dyplomowany SG/SLO chemia
mgr Teresa Kofluk nauczyciel dyplomowany SG chemia
mgr Justyna Polniak
wychowawczyni kl. II a
nauczyciel dyplomowany SG historia, wos
mgr Agata Zorn
wychowawczyni kl. I a
nauczyciel dyplomowany SG historia, wos
mgr Agnieszka Kierwiak-Sawicka
wychowawczyni kl.III b
nauczyciel dyplomowany SG/SLO wychowanie fizyczne
mgr Joanna Kulas
wychowawczyni kl.I b
nauczyciel stażysta SG/SLO wychowanie fizyczne,
turystyka
mgr Marzena Okońska nauczyciel mianowany SG wychowanie fizyczne
mgr Marcin Wilk nauczyciel dyplomowany SG/SLO wychowanie fizyczne
mgr Monika Kuter nauczyciel dyplomowany SG/SLO język francuski,
bibliotekarz
mgr inż. Jarosław Goliński nauczyciel dyplomowany SG/SLO informatyka
mgr Iwona Skrzoska-Dziewiałtowicz nauczyciel dyplomowany SG/SLO plastyka,
edukacja dla bezpieczeństwa,
zajęcia artystyczne
mgr Beata Kryża nauczyciel dyplomowany SG

technika,
zajęcia artystyczne

mgr Piotr Ziółkowski nauczyciel stażysta SG muzyka,
zajęcia artystyczne
mgr Hanna Czarkowska nauczyciel dyplomowany SG/SLO technika
mgr Anna Bronowicka nauczyciel dyplomowany SG/SLO wdżwr,
zajęcia artystyczne
mgr Danuta Kruszyńska nauczyciel mianowany SG/SLO bibliotekarz, wdżwr
ks. mgr Andrzej Mimier nauczyciel kontraktowy SG/SLO religia
s. Marzena Lata nauczyciel dyplomowany SG religia
mgr Izabela Niedzwiedzka nauczyciel dyplomowany SG/SLO pedagog
    SG/SLO psycholog

 


Ostatnia modyfikacja: 2017-01-28 22:56:15 (Aneta Neumann)