Salezjańska Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Salezjańskie im. św. Dominika Savio w Rumi

Nauczyciele

Dyrekcja SSP i SG

Imię i nazwisko Stanowisko
ks. mgr Stefan Makuracki Dyrektor
ks. mgr Andrzej Mimier Wicedyrektor ds. duszpasterstwa młodzieży
mgr Aneta Neumann Wicedyrektor

 

Imię i Nazwisko Status zawodowy Szkoła Przedmiot
ks. mgr Andrzej Mimier nauczyciel kontraktowy SSP/SG/SLO religia
s. Marzena Lata
wychowawczyni kl. 4b
nauczyciel dyplomowany SSP/SG religia
mgr Magdalena Kapuścińska
wychowawczyni kl. III Gc
nauczyciel dyplomowany SSP/SG język polski
mgr Agnieszka Nowaczyk
wychowawczyni kl. 7b
nauczyciel kontraktowy SSP/SG/SLO język polski
mgr Anna Gliszczyńska-Żywicka nauczyciel mianowany SSP język polski
mgr Joanna Szantyr nauczyciel dyplomowany SG/SLO język angielski
mgr Renata Redzimska nauczyciel mianowany SG/SLO język angielski
mgr Joanna Dela
wychowawczyni kl. 4a
nauczyciel dyplomowany SSP/SG język angielski
mgr Paweł Kwiatkowski nauczyciel dyplomowany SSP/SG/SLO język angielski
mgr Danuta Radzka nauczyciel kontraktowy SSP/SG język angielski
mgr Olga Eysymontt
wychowawczyni kl. III Gb
nauczyciel mianowany SSP/SG język angielski
mgr Justyna Wołoszyn - Oszywa nauczyciel mianowany SSP/SG/SLO język angielski,
biologia
mgr Izabela Rydzewska nauczyciel kontraktowy SG/SLO język niemiecki
mgr Magdalena Matukiewicz nauczyciel dyplomowany SSP/SG/SLO język niemiecki
mgr Anna Jastrzębska nauczyciel mianowany SSP/SG/SLO język hiszpański
mgr Marcin Jułkowski nauczyciel stażysta SSP/SG/SLO język hiszpański
mgr Marta Drus nauczyciel kontraktowy SSP/SG/SLO język włoski, język polski
mgr Anna Grzywaczewska nauczyciel dyplomowany SSP/SG matematyka
mgr Aneta Neumann nauczyciel dyplomowany SSP/SLO matematyka
mgr Hanna Sarnecka nauczyciel dyplomowany SG matematyka
mgr Natalia Synak
wychowawczyni kl. 7c
nauczyciel kontraktowy SSP/SG matematyka
mgr Maria Bujak nauczyciel dyplomowany SSP/SG fizyka
mgr Łucja Stankiewicz nauczyciel dyplomowany SSP/SG fizyka
mgr Jarosław Gronau nauczyciel dyplomowany SSP/SG/SLO biologia
mgr Anna Falkowska nauczyciel dyplomowany SG geografia
mgr Hanna Topolska nauczyciel dyplomowany SSP/SG/SLO geografia
mgr Mariola Klein
wychowawczyni kl. II Gd
nauczyciel dyplomowany SSP/SG/SLO chemia
mgr Joanna Jagnow-Merchel nauczyciel dyplomowany SSP chemia
mgr Justyna Polniak
wychowawczyni kl. III Ga
nauczyciel dyplomowany SSP/SG historia, wos
mgr Agata Zorn
wychowawczyni kl. II Ga
nauczyciel dyplomowany SSP/SG historia, wos
mgr Agnieszka Kierwiak-Sawicka
wychowawczyni kl. 7a
nauczyciel dyplomowany SSP/SG/SLO wychowanie fizyczne
mgr Joanna Kulas
wychowawczyni kl.II Gb
nauczyciel mianowany SSP/SG/SLO wychowanie fizyczne,
turystyka
mgr Marzena Okońska nauczyciel mianowany SSP/SG wychowanie fizyczne

mgr Marcin Wilk

nauczyciel dyplomowany SSP/SG/SLO wychowanie fizyczne
mgr Monika Kuter nauczyciel dyplomowany SG/SLO język francuski,
bibliotekarz
mgr inż. Jarosław Goliński
wychowawca kl. II Gc
nauczyciel dyplomowany SSP/SG/SLO informatyka
mgr Dariusz Matusiak nauczyciel SSP informatyka
ks. mgr Henryk Kaszycki nauczyciel dyplomowany SSP/SG zajęcia artystyczne, mozaika
mgr Iwona Skrzoska-Dziewiałtowicz nauczyciel dyplomowany SSP/SG/SLO plastyka,
edukacja dla bezpieczeństwa,
zajęcia artystyczne
mgr Magdalena Stenka nauczyciel dyplomowany SSP/SG muzyka,
zajęcia artystyczne
mgr Hanna Czarkowska nauczyciel dyplomowany SSP/SG/SLO technika, 
zajęcia artystyczne
mgr Anna Bronowicka nauczyciel dyplomowany SG/SLO zajęcia artystyczne
mgr Danuta Kruszyńska nauczyciel dyplomowany SSP/SG/SLO bibliotekarz, wdżwr
mgr Izabela Niedźwiedzka nauczyciel dyplomowany SSP/SG/SLO pedagog

 


Ostatnia modyfikacja: 2017-09-21 22:58:28 (Aneta Neumann)