Gimnazjum Salezjańskie im. św. Dominika Savio w Rumi

Rejonowy konkurs kuratoryjny

 

Wyniki etapu rejonowego Kuratoryjnego Konkursu z Fizyki

 

Lp

Nazwisko i imię ucznia

Pkt.test

5

Zad.1

7

Zad.2

8

Zad.3

10

Suma pkt.

30

% uzyskanych pkt

1

Gajewski Tomasz

3

1

8

2

14

47

2

Rożek Jakub Jan

3

2

1

2

8

27

3

Cylkowski Krystian

2

5

2

1

10

33

4

Treder Roksana

2

0

0

2

4

13

5

Malottki Wojciech

3

4

0

3

10

33

6

Marchlewska Julia

3

3

2

1

9

30

7

Rumanowska Katarzyna

5

7

8

8

28

93

8

Specht Julia

4

7

8

10

29

97

9

Mazurkiewicz Artur

4

7

6

2

19

63

10

Selewski Dawid

4

7

8

10

29

97

11

Skwierawski Maciej

4

5

7

10

26

87

12

Hauser Kacper

2

1

6

5

14

47

13

Kozub Jan

1

3

8

5

17

57

14

Klasa Zuzanna

4

5

4

2

15

50

15

Zarychta Wojciech

4

0

4

4

12

40

16

Kania Katarzyna

4

0

8

2

14

47

 

Przewodnicząca 5RKK

                                                                                                                     Łucja Stankiewicz

 

 

Lista uczniów, którzy uzyskali mniej niż 70% punktów w Etapie Rejonowym Konkursu Chemicznego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Gdańsku (lista uczniów zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego znajduje się na stronie CEN Gdańsk)

           

Lp.

Imię 

Nazwisko

Nazwa i adres szkoły

Liczba  uzyskanych
pkt

% uzyskanych  pkt

1.

Stanisław

Biegowski

ZS 1 Gimnazjum nr 1 im. Lecha Wałęsy, ul. Łąkowa 36/38, 84-240 Reda

17

43

2.

Wojciech
Edward

Mak

ZS 1 Gimnazjum nr 1 im. Lecha Wałęsy, ul. Łąkowa 36/38, 84-240 Reda

15

38

3.

Maciej
Janusz

Block

ZS 1 Gimnazjum nr 1 im. Lecha Wałęsy, ul. Łąkowa 36/38, 84-240 Reda

18

45

4.

Maja

Trocka

ZS 1 Gimnazjum nr 1 im. Lecha Wałęsy, ul. Łąkowa 36/38, 84-240 Reda

12

30

5.

Natalia
Helena

Antochowska

ZS 1 Gimnazjum nr 1 im. Lecha Wałęsy, ul. Łąkowa 36/38, 84-240 Reda

17

43

6.

Maciej

Skwierawski

Ekologiczne Gimnazjum Społeczne,
ul. Kujawska 8a, 84-232 Rumia

14

35

7.

Katarzyna

Rumanowska

Ekologiczne Gimnazjum Społeczne,
ul. Kujawska 8a, 84-232 Rumia

7

18

8.

Dawid
Tadeusz

Selewski

Ekologiczne Gimnazjum Społeczne,
ul. Kujawska 8a, 84-232 Rumia

20

50

9.

Hanna
Dominika

Mathea

Gimnazjum nr 2 im. Janusza Korczaka
ul. Świętojańska11, 84-230 Rumia

13

33

10.

Aleksandra
Wiesława

Żuk

Gimnazjum nr 2 im. Janusza Korczaka
ul. Świętojańska11, 84-230 Rumia

22

55

11.

Konrad
Sławomir

Płotka

Publiczne Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego, ul. Szkolna 1, 84-100 Żelistrzewo

21

53

12.

Roman
Michał

Bizewski

Publiczne Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego, ul. Szkolna 1, 84-100 Żelistrzewo

16

40

13.

Martyna
Elżbieta

Klaus

Publiczne Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego, ul. Szkolna 1, 84-100 Żelistrzewo

24

60

14.

Tomasz
Jarosław

Goliński

Publiczne Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego, ul. Szkolna 1, 84-100 Żelistrzewo

16

40

15.

Przemysław
Łukasz

Beyrowski

Salezjańskie Gimnazjum im. św. Dominika Savio, ul. Świętojańska 1, 84-230 Rumia

11

28

16.

Marta

Nogalska

Salezjańskie Gimnazjum im. św. Dominika Savio, ul. Świętojańska 1, 84-230 Rumia

13

33

17.

Alicja
Maria

Chabierska

Salezjańskie Gimnazjum im. św. Dominika Savio, ul. Świętojańska 1, 84-230 Rumia

22

55

18.

Jakub

Grubba

Salezjańskie Gimnazjum im. św. Dominika Savio, ul. Świętojańska 1, 84-230 Rumia

21

53

19.

Julia
Weronika

Baranowska

Salezjańskie Gimnazjum im. św. Dominika Savio, ul. Świętojańska 1, 84-230 Rumia

12

30

20.

Karolina

Mrozowska

Salezjańskie Gimnazjum im. św. Dominika Savio, ul. Świętojańska 1, 84-230 Rumia

13

33

21.

Łukasz
Kamil

Głazik

Gimnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Ormińskiego, ul. Rodziewiczówny 10, 84-230 Rumia

15

38

22.

Karol

Bochiński

ZS 1 Gimnazjum nr 2 im. Morskiego Pułku Strzelców, ul. Śmiechowska 36, 84-200 Wejherowo

5

13

23.

Zofia

Melzer

Gimnazjum nr 4 im. Karola Wojtyły ul.Batorego29, 84-230 Rumia

21

53

24.

Krzysztof

Melcer

Samorządowe Gimnazjum im. Jana Pawła II w Bolszewie, ul. Leśna 35, 84-239 Bolszewo

17

43

25.

Łucja
Barbara

Lesner

Samorządowe Gimnazjum im. Jana Pawła II w Bolszewie, ul. Leśna 35, 84-239 Bolszewo

23

58

26.

Patrycja
Laura

Tomczak

Samorządowe Gimnazjum im. Jana Pawła II w Bolszewie, ul. Leśna 35, 84-239 Bolszewo

20

50

27.

Marlena

Płotka

Samorządowe Gimnazjum im. Jana Pawła II w Bolszewie, ul. Leśna 35, 84-239 Bolszewo

12

30

28.

Franciszek
Dariusz

Lesner

Samorządowe Gimnazjum im. Jana Pawła II w Bolszewie, ul. Leśna 35, 84-239 Bolszewo

12

30

29.

Adrian

Nowicki

Samorządowe Gimnazjum im. Jana Pawła II w Bolszewie, ul. Leśna 35, 84-239 Bolszewo

25

63

30.

Radosław
Wiktor

Składowski

ZSO nr 2 Gimnazjum nr 5, Osiedle Kaszubskie 27, 84-200 Wejherowo

13

33

31.

Nikola
Agnieszka

Samp

Zespół Szkół, Gimnazjum w Mrzezinie im. Pawła Góry, ul. Dworcowa 54, 84-123 Połchowo

13

33

32.

Michał
Oskar

Struck

Gimnazjum Ogólnokształcące im. M. Płażyńskiego, ul. Przebendowskiego 12, 84-100 Puck

11

28

33.

Mikołaj

Wargowski

Gimnazjum Ogólnokształcące im. M. Płażyńskiego, ul. Przebendowskiego 12, 84-100 Puck

19

48

34.

Mateusz
Piotr

Budzisz

Gimnazjum Ogólnokształcące im. M. Płażyńskiego, ul. Przebendowskiego 12, 84-100 Puck

19

48

35.

Magda
Helena

Gruszczyńska

Niepubliczne Gimnazjum w Pucku, ul. Morskiego Dywizjonu Lotniczego 18, 84-100 Puck

21

53

36.

Karolina
Danuta

Jędrych

Niepubliczne Gimnazjum w Pucku, ul. Morskiego Dywizjonu Lotniczego 18, 84-100 Puck

8

20

37.

Małgorzata
Adelajda

Pałucka

Niepubliczne Gimnazjum w Pucku, ul. Morskiego Dywizjonu Lotniczego 18, 84-100 Puck

7

18

38.

Magdalena
Anna

Łojek

ZS w Łęczycach, Gimnazjum im. Adama Loreta, ul. Topolowa 1, 84-218 Łęczyce

23

58

39.

Katarzyna
Lucyna

Studzińska

ZS w Łęczycach, Gimnazjum im. Adama Loreta, ul. Topolowa 1, 84-218 Łęczyce

21

53

40.

Jagoda
Kunegunda

Arendt

Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika, ul. Sobieskiego 300, 84-200 Wejherowo

21

53

41.

Adam

Pieńkowski

Gimnazjum Publiczne im. Pisarzy Kaszubsko-Pomorskich, ul. Mickiewicza 22, 84-242 Luzino

11

28

42.

Kamila
Sandra

Treder

Gimnazjum Publiczne im. Pisarzy Kaszubsko-Pomorskich, ul. Mickiewicza 22, 84-242 Luzino

25

63

43.

Agata

Dargacz

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Helu, ul. Szkolna 1, 84-150 Hel

14

35

44.

Piotr
Szymon

Muża

Gimnazjum im. Jana Pawła II, ul. Stelmaszczyka 4, 84-140 Jastarnia

21

53

45.

Natalia
Barbara

Klóskowska

ZS nr 2, Gimnazjum nr 2 im. Noblistów Polskich     w Redzie, ul. Brzozowa 30,    84-240 Reda

18

45

46.

Aleksandra
Weronika

Hinc

ZS nr 2, Gimnazjum nr 2 im. Noblistów Polskich w Redzie, ul. Brzozowa 30,    84-240 Reda

12

30

47.

Dominika
Katarzyna

Kalkowska

Społeczne Gimnazjum Dobrzewino-Karczemki  w Karczemkach, 80-209 Chwaszczyno

11

28

48.

Jakub

Garbowski

Społeczne Gimnazjum Dobrzewino-Karczemki  w Karczemkach, 80-209 Chwaszczyno

17

43

49.

Magdalena
Małgorzata

Gołąb

Społeczne Gimnazjum Dobrzewino-Karczemki  w Karczemkach, 80-209 Chwaszczyno

14

35

50.

Oskar

Żuchliński

Zespół Szkół nr3, Gimnazjum nr 3
ul. Nanicka 22, 84-200 Wejherowo

18

45

                                                            Przewodnicząca RKK
Mariola Klein

 

 

Lista uczestników zakwalifikowanych do etapu rejonowego

Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki

organizowanego przez Kuratorium Oświaty i Wychowania w Gdańsku w  roku szkolnym  2016/17

 

       Na posiedzeniu w dn  22.11.2016 r  5 RKK w składzie:

Łucja Stankiewicz – przewodnicząca

Maria Bujak           - członek

Barbara Murglin   - członek

Beata  Sauter        - członek

po weryfikacji  prac uczniów przesłanych  przez  SKK  do etapu II zakwalifikowała:

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Szkoła

Adres szkoły

1

Gajewski Tomasz

Samorządowe Gimnazjum
im. Jana Pawła II

84-239 Bolszewo
ul. Leśna 35

2

Rożek Jakub Jan

Gimnazjum Publiczne
im.Pisarzy Kaszubsko- Pomorskich

84-242 Luzino
ul. Mickiewicza 22

3

 

Cylkowski Krystian

Zespół Szkół Gimnazjum
im. Adama Loreta

84-219 Łęczyce
ul. Topolowa 1

4

 

Treder Roksana

Zespół Szkół Gimnazjum
im. Adama Loreta

84-219 Łęczyce
ul. Topolowa 1

5

 

Dziadyk Emil

Zespół Szkół Gimnazjum
im. Adama Loreta

84-219 Łęczyce
ul.Topolowa 1

6

Malottki Wojciech

Publiczne Gimnazjum
im. Morskiego Dywizjonu Lotniczego

84-100 Puck
ul. Nowy Świat 12

7

Marchlewska Julia

Gimnazjum nr 1
im. ks. Stanisława Ormińskiego

84-230 Rumia
ul. Rodziewiczówny 10    

8

Rumanowska Katarzyna

Ekologiczne Gimnazjum Społeczne

84-230 Rumia
ul. Kujawska 8 A

9

Specht Julia

Ekologiczne Gimnazjum Społeczne

84-230 Rumia
ul. Kujawska 8 A

10

Mazurkiewicz Artur

Ekologiczne Gimnazjum Społeczne

84-230 Rumia
ul. Kujawska 8 A

11

Selewski Dawid

Ekologiczne Gimnazjum Społeczne

84-230 Rumia
ul. Kujawska 8 A

12

Skwierawski Maciej

Ekologiczne Gimnazjum Społeczne

84-230 Rumia
ul. Kujawska 8A

13

Hauser Kacper

Ekologiczne Gimnazjum  Społeczne

84-230 Rumia
ul. Kujawska 8 A

14

Kozub Jan

Ekologiczne Gimnazjum  Społeczne

84-230 Rumia
ul. Kujawska 8A

15

Klasa Zuzanna

Salezjańskie Gimnazjum
im. św. Dominika Savio

84-230 Rumia
ul. Świętojańska 1

16

 

Zarychta Wojciech

Gimnazjum nr 1
im. Mikołaja Kopernika

 84-200 Wejherowo
ul. Sobieskiego 300

17

 

Kania Katarzyna

Gimnazjum nr 1
im. Mikołaja Kopernika

84-200 Wejherowo
ul. Sobieskiego 300

 

Eliminacje rejonowe odbędą się 08 lutego 2017 r  o godz. 14.00 w SG w Rumi.
Uczestnicy konkursu winni stawić się na pół godziny przed rozpoczęciem z ważną legitymacją szkolną.
Maksymalny czas rozwiązywania zadań 60 minut. Uczniowie mogą korzystać z prostych kalkulatorów.                                                           

                                                 Gratulujemy i życzymy powodzenia !

 

 

 

 

LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO II STOPNIA (REJONOWEGO) KONKURSU CHEMICZNEGO
DLA UCZNIÓW GIMNAZJUM WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2016/2017
ORGANIZOWANEGO PRZEZ POMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY W GDAŃSKU

 

Lp.

Nazwisko ucznia

Imię

Szkoła

1.

Biegowski

Stanisław

ZS 1 Gimnazjum nr 1 im. Lecha Wałęsy, ul. Łąkowa 36/38, 84-240 Reda

2.

Mak

Wojciech

ZS 1 Gimnazjum nr 1 im. Lecha Wałęsy,
ul. Łąkowa 36/38, 84-240 Reda

3.

Block

Maciej

ZS 1 Gimnazjum nr 1 im. Lecha Wałęsy,
ul. Łąkowa 36/38, 84-240 Reda

4.

Trocka

Maja

ZS 1 Gimnazjum nr 1 im. Lecha Wałęsy,
ul. Łąkowa 36/38, 84-240 Reda

5.

Antochowska

Natalia

ZS 1 Gimnazjum nr 1 im. Lecha Wałęsy,
ul. Łąkowa 36/38, 84-240 Reda

6.

Michnowicz

Paweł

Ekologiczne Gimnazjum Społeczne,
ul. Kujawska 8a, 84-232 Rumia

7.

Skwierawski

Maciej

Ekologiczne Gimnazjum Społeczne,
ul. Kujawska 8a, 84-232 Rumia

8.

Rumanowska

Katarzyna

Ekologiczne Gimnazjum Społeczne,
ul. Kujawska 8a, 84-232 Rumia

9.

Selewski

Dawid

Ekologiczne Gimnazjum Społeczne,
ul. Kujawska 8a, 84-232 Rumia

10.

Mathea

Hanna

Gimnazjum nr 2 im. Janusza Korczaka
ul. Świętojańska11,   84-230 Rumia

11.

Żuk

Aleksandra

Gimnazjum nr 2 im. Janusza Korczaka
ul. Świętojańska11,   84-230 Rumia

12.

Płotka

Konrad

Publiczne Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego
ul. Szkolna 1, 84-100 Żelistrzewo

13.

Bizewski

Roman

Publiczne Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego
ul. Szkolna 1, 84-100 Żelistrzewo

14.

Klaus

Martyna

Publiczne Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego
ul. Szkolna 1, 84-100 Żelistrzewo

15.

Goliński

Tomasz

Publiczne Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego
ul. Szkolna 1, 84-100 Żelistrzewo

16.

Donarski

Mikołaj

Salezjańskie Gimnazjum im. św. Dominika Savio,
ul. Świętojańska 1, 84-230 Rumia

17.

Beyrowski

Przemysław

Salezjańskie Gimnazjum im. św. Dominika Savio,
ul. Świętojańska 1, 84-230 Rumia

18.

Nogalska

Marta

Salezjańskie Gimnazjum im. św. Dominika Savio,
ul. Świętojańska 1, 84-230 Rumia

19.

Chabierska

Alicja

Salezjańskie Gimnazjum im. św. Dominika Savio,
ul. Świętojańska 1, 84-230 Rumia

20.

Grubba

Jakub

Salezjańskie Gimnazjum im. św. Dominika Savio,
ul. Świętojańska 1, 84-230 Rumia

21.

Baranowska

Julia

Salezjańskie Gimnazjum im. św. Dominika Savio,
ul. Świętojańska 1, 84-230 Rumia

22.

Mrozowska

Karolina

Salezjańskie Gimnazjum im. św. Dominika Savio,
ul. Świętojańska 1, 84-230 Rumia

23.

Głazik

Łukasz

Gimnazjum nr 1 im. kś. Stanisława Ormińskiego,
ul. Rodziewiczówny 10, 84-230 Rumia

24.

Bochiński

Karol

ZS 1 Gimnazjum nr 2 im. Morskiego Pułku Strzelców,
ul. Śmiechowska 36, 84-200 Wejherowo

25.

Melzer

Zofia

Gimnazjum nr 4 im. Karola Wojtyły
ul.Batorego29, 84-230 Rumia

26.

Melcer

Krzysztof

Samorządowe Gimnazjum im. Jana Pawła II
w Bolszewie, ul. Leśna 35, 84-239 Bolszewo

27.

Gajewski

Tomasz

Samorządowe Gimnazjum im. Jana Pawła II
w Bolszewie, ul. Leśna 35, 84-239 Bolszewo

28.

Lesner

Łucja

Samorządowe Gimnazjum im. Jana Pawła II
w Bolszewie, ul. Leśna 35, 84-239 Bolszewo

29.

Tomczak

Patrycja

Samorządowe Gimnazjum im. Jana Pawła II
w Bolszewie, ul. Leśna 35, 84-239 Bolszewo

30.

Płotka

Marlena

Samorządowe Gimnazjum im. Jana Pawła II
w Bolszewie, ul. Leśna 35, 84-239 Bolszewo

31.

Lesner

Franciszek

Samorządowe Gimnazjum im. Jana Pawła II
w Bolszewie, ul. Leśna 35, 84-239 Bolszewo

32.

Nowicki

Adrian

Samorządowe Gimnazjum im. Jana Pawła II
w Bolszewie, ul. Leśna 35, 84-239 Bolszewo

33.

Składowski

Radosław

ZSO nr 2 Gimnazjum nr 5,
Osiedle Kaszubskie 27, 84-200 Wejherowo

34.

Samp

Nikola

Zespół Szkół, Gimnazjum w Mrzezinie im. Pawła Góry,
ul. Dworcowa 54, 84-123 Połchowo

35.

Struck

Michał

Gimnazjum Ogólnokształcące im. M. Płażyńskiego,
ul. Przebendowskiego 12, 84-100 Puck

36.

Wargowski

Mikołaj

Gimnazjum Ogólnokształcące im. M. Płażyńskiego,
ul. Przebendowskiego 12, 84-100 Puck

37.

Budzisz

Mateusz

Gimnazjum Ogólnokształcące im. M. Płażyńskiego,
ul. Przebendowskiego 12, 84-100 Puck

38.

Gruszczyńska

Magda

Niepubliczne Gimnazjum w Pucku,
ul. Morskiego Dywizjonu Lotniczego 18, 84-100 Puck

39.

Jędrych

Karolina

Niepubliczne Gimnazjum w Pucku,
ul. Morskiego Dywizjonu Lotniczego 18, 84-100 Puck

40.

Pałucka

Małgorzata

Niepubliczne Gimnazjum w Pucku,
ul. Morskiego Dywizjonu Lotniczego 18, 84-100 Puck

41.

Łojek

Magdalena

ZS w Łęczycach, Gimnazjum im. Adama Loreta
ul. Topolowa 1, 84-218 Łęczyce

42.

Studzińska

Katarzyna

ZS w Łęczycach, Gimnazjum im. Adama Loreta
ul. Topolowa 1, 84-218 Łęczyce

43.

Zarychta

Wojciech

Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika
ul. Sobieskiego 300, 84-200 Wejherowo

44.

Kania

Katarzyna

Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika
ul. Sobieskiego 300, 84-200 Wejherowo

45.

Arendt

Jagoda

Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika
ul. Sobieskiego 300, 84-200 Wejherowo

46.

Pieńkowski

Adam

Gimnazjum Publiczne im. Pisarzy Kaszubsko-Pomorskich,
ul. Mickiewicza 22, 84-242 Luzino

47.

Treder

Kamila

Gimnazjum Publiczne im. Pisarzy Kaszubsko-Pomorskich,
ul. Mickiewicza 22, 84-242 Luzino

48.

Dargacz

Agata

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Helu,
ul. Szkolna 1, 84-150 Hel

49.

Muża

Piotr

Gimnazjum im. Jana Pawła II,
ul. Stelmaszczyka 4, 84-140 Jastarnia

50.

Klóskowska

Natalia

ZS nr 2, Gimnazjum nr 2 im. Noblistów Polskich w Redzie, ul. Brzozowa 30, 84-240 Reda

51.

Hinc

Aleksandra

ZS nr 2, Gimnazjum nr 2 im. Noblistów Polskich w Redzie, ul. Brzozowa 30, 84-240 Reda

52.

Kalkowska

Dominika

Społeczne Gimnazjum Dobrzewino-Karczemki
w Karczemkach, 80-209 Chwaszczyno

53.

Grabowski

Jakub

Społeczne Gimnazjum Dobrzewino-Karczemki
w Karczemkach, 80-209 Chwaszczyno

54.

Gołąb

Magdalena

Społeczne Gimnazjum Dobrzewino-Karczemki
w Karczemkach, 80-209 Chwaszczyno

55.

Czaplińska

Daria

Zespół Szkół nr3, Gimnazjum nr 3
ul. Nanicka 22, 84-200 Wejherowo

56.

Żuchliński

Oskar

Zespół Szkół nr3, Gimnazjum nr 3
ul. Nanicka 22, 84-200 Wejherowo

           

Przewodnicząca Rejonowej Komisji Konkursowej
Mariola Klein


Ostatnia modyfikacja: 2017-02-22 14:43:02 (Aneta Neumann)