Loteria mikołajkowa

05 grudnia 2017 r.

Już jutro Mikołajki. Z tej okazji w naszej szkole odbędzie się loteria z super nagrodami.
Do wygrania m.in. vouchery do VR Studio, gry planszowe, mnóstwo ciekawych książek, pluszaki i wiele wiele innych!
Miejsce - hol główny
Czas - od drugiej przerwy aż do wyczerpania fantów :)
Koszt 1 losu - 2 zł
Zebrane pieniądze przekażemy na Szlachetną Paczkę, o której wspominaliśmy kilka postów wcześniej :)
Zachęcamy do wspólnej zabawy! :)

Szlachetna Paczka

29 listopada 2017 r.

Jak co roku, ruszyła akcja Szlachetna Paczka. W tegorocznej edycji akcji pomagamy rodzinie, która zmaga się nie tylko z niedostatkiem, ale i z chorobą dzieci. A wszystkiemu musi zaradzić matka, która parę lat temu została wdową.
Zachęcamy nauczycieli, uczniów i ich rodziców do włączenia się do pomocy rodzinie.

Mam nadzieję, że jak w ubiegłych latach razem damy wspaniałe świadectwo, że nie jesteśmy obojętni na potrzeby innych.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej

29 listopada 2017 r.

W dniu wczorajszym na rumskiej hali MOSiR odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej.
Nasza reprezentacja zajęła I miejsce oraz zakwalifkowała się do zawodów powiatowych.
Gratulujemy!!!

Próbny egzamin gimnazjalny

28 listopada 2017 r.

Od środy do piątku odbywać się u nas będzie próbny egzamin gimnazjalny.
Plan tych dni dostępny jest w e-dzienniku i w załącznikach (będzie pojawiać się sukcesywnie).
Przypominamy o stroju galowym.

Piaśnica

24 listopada 2017 r.

W dniu 21 listopada, tradycyjnie już, klasy drugie gimnazjum uczestniczyły w wyjeździe do Piaśnicy.

1234567       »       [269]