Stroje szkolne

14 czerwca 2018 r.

Serdecznie zapraszamy na pomiar i zakup wszystkich elementów stroju szkolnego.
Termin pomiarów to
środa 20.06.2018r. w godzinach 15-18 w sali 102,
piątek 22.06.2018r. w godzinach13-14.30 w sali 102.

Jest to również okazja do domówienia strojów dla obecnych uczniów klas 4, 7 SSP i uczniów gimnazjum.

Proszę przygotować się na opłatę na miejscu.

Wycieczka do Krakowa 2c i 2d SG

15 czerwca 2018 r.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z wyjazdu :-)

Gala rozdania nagród konkursu "Narysuj mi wolność"

11 czerwca 2018 r.

W środę 6 czerwca 2018 roku w Stacji Kultura podsumowaliśmy uroczyście konkurs „Narysuj mi wolność!”. Gościem specjalnym gali rozdania nagród był pan Marek Krupiński Dyrektor Generalny UNICEF Polska. Władze Rumi reprezentował  pan Piotr Wittbrodt- zastępca burmistrza Rumi, pan Ariel Sinicki- przewodniczący rady miasta oraz pani Anna Borys- kierownik referatu promocji i komunikacji społecznej. Pomiędzy uczestnikami przemykał ukradkiem  pan Marcin Lange, dziennikarz Radia Gdańsk, przeprowadzając krótkie wywiady z laureatami. Materiał ten można było usłyszeć w serwisach informacyjnych.
Wystawę prac nagrodzonych można zobaczyć w Stacji Kultura.

Inauguracja EkoParku Uniwersytetu Gdańskiego

10 czerwca 2018 r.

7 czerwca uczniowie klasy 2 d gimnazjum uczestniczyli w otwarciu EkoParku przy Wydziale Biologii Uniwersytetu Gdańskiego.
W EkoParku znajduje się unikatowa w skali województwa ekspozycja kolekcji roślin rzadkich i zagrożonych gatunków rodzimych z terenu województwa pomorskiego (m.in. brzęk, brzoza niska, brzoza karłowata, byliny - rosiczki, ostnice).

Spotkanie z rodzicami osób przyjętych do SSP

09 czerwca 2018 r.

W najbliższy poniedziałek, tj. 11 czerwca, odbędzie się spotkanie rodziców uczniów przyjętych od 1 IX 2018 r. do klas:
IV - godzina 17:30
VII - godzina 19:00