Dzień Otwartych Drzwi

23 lutego 2018 r.

Już w następną sobotę zapraszamy na Dzień Otwarty
Będzie się naprawdę dużo działo! :)

Kolejny sukces sportowy!

23 lutego 2018 r.

We wtorek 20.02 chłopcy naszego gimnazjum wywalczyli pierwsze miejsce na Miejskich Igrzyskach Mlodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej.Wykazali się bardzo dobrą formą wygrywając mecze 16:4, 16: 6 awansując tym samym do kolejnego etapu rozgrywek rangi powiatowej.Miejmy nadzieję ze to początek zmagań naszych Szczypiornistów:)
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Agnieszka Kierwiak-Sawicka

Sukces Agnieszki Figlon

22 lutego 2018 r.

21.02.2018 w siedzibie Szkoły Podstawowej z Oddziałami Sportowymi odbył się uroczysty wernisaż podsumowujący
XVII Edycję Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego o zasięgu wojewódzkim pt.: „Oliwa". Na konkurs wpłynęło 497 zdjęć, 97 autorów.
Nasza uczennica Agnieszka Figlon pod kierunkiem nauczyciela zajęć artystycznych pani Iwony Skrzoskiej – Dziewiałtowicz zauroczyła komisję  cyklem swoich zdjęć pt.: „Odludne zakątki Oliwy" i zajęła III-miejsce w konkursie.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wernisażu.

Inauguracja Błękitnej Szkoły

22 lutego 2018 r.

W piątek 16 lutego klasa 2d udała się do Akademii Morskiej w Gdyni. Uczestniczyliśmy  w zajęciach z pierwszej pomocy, żeglarstwa oraz nawigacji. Odwiedziliśmy także planetarium gdzie poznawalismy nowe gwiazdozbiory. Głównym punktem wycieczki były zajęcia na basenie. Uczylismy się  jak zachować się podczas akcji ratunkowej. Cały wyjazd uważamy za udany i bardzo ciekawy.
Natalia Rochoń

Narysuj mi wolność!

12 lutego 2018 r.

Zachęcamy wszystkich gimnazjalistów do udziału w konkursie