Sukces Stasia

12 grudnia 2017 r.

Uczeń klasy 2 A - Stanisław Czech - jako jeden z 18 osób z powiatu wejherowskiego zakwalifikował się do etapu rejonowego kuratoryjnego konkursu matematycznego.
Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy :)

Spotkanie z rodzicami

11 grudnia 2017 r.

Przypominamy, że już za tydzień ostatnie spotkanie z rodzicami w tym roku kalendarzowym.
Szczegółowy plan dostępny w zakładce Sprawy Rodziców.

Do zobaczenia! :)

Loteria mikołajkowa

10 grudnia 2017 r.

6 grudnia, jak co roku w naszej szkole odbyła się loteria mikołajkowa.

Próbne egzaminy gimnazjalne

10 grudnia 2017 r.

W dniach 29.11-01.12 nasi trzecioklasiści pisali próbny egzamin gimnazjalny.

Spartakiada Szkół Salezjańskich

09 grudnia 2017 r.

Pod koniec listopada odbyła się kolejna już XIV Spartakiada Szkoł Salezjańskich w Pile, gdzie młodzież ośrodków Salezjańskich rywalizowała ze sobą w piłce siatkowej i nożnej.
Rokrocznie udawało się nam uzyskać bardzo dobre wyniki, przysłowiowo stanąć na pudle, tak i tym razem podtrzymując dobry styl rywalizacji i determinacji udało się wywalczyć dla szkoły złoty i brązowe krążki.

12       »       [2]