Salezjańska Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Salezjańskie im. św. Dominika Savio w Rumi

25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni

08 kwietnia 2017 r.

Szef Obrony Cywilnej Kraju ogłosił XIX edycję Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”. Celem konkursu było ukazanie strażaków – ratowników w szerokim spektrum działań ratowniczo-gaśniczych. Miło mi przekazać, że uczniowie naszej szkoły na etapie miejskim zajęli poszczególne miejsca: II-miejsce Oskar Bielski, III-miejsce Emilia Hładuniuk, wyróżnienie Kamila Mańska. Prace uczniów zakwalifikowały się do drugiego etapu konkursu powiatowego. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki.

Nauczyciel zajęć artystycznych Iwona Skrzoska-Dziewiałtowicz

Ostatnia modyfikacja: 2017-04-30 01:47:09 (Aneta Neumann)